“Гірник” (Кривий Ріг)-ФК “Полтава” 1:2 (0:2)

Июль 18, 2009, Posted by admin at 23:39

Голи: Арбузов (73, з пенальті)-Ярюхін (13, в свої ворота), Батусов (35).

Попередження: Мукан, 52, Гвоздевич, 75-Плехтяк, 25, Новицький, 72.

Матч у Кривому Розі проти “Гірника” міг або підтвердити те, що ФК “Полтава” поступово стає домашньою командою або спростувати цю тезу. Завдання полтавців по здобуттю першої з другого туру виїздної перемоги ускладнювалося ще й тим, що протягом майже всього матчу йшов неприємний дощ. За таких умов була дуже велика імовірність неприємного рикошету або ще якоїсь непередбачуваної ситуації. Саме така ситуація трапилася на 13-й хвилині, коли гравець криворіжців Ярюхін не порозумівся із своїм голкіпером і зрізав м’яча у свої ворота.

Надалі гра проходила під контролем полтавців, тож гол Дмитра Батусова на 35-й хвилині виглядав закономірним. 0:2 і “Полтава” робить непоганий заділ перед другим таймом.

У другій половині гри гості теж контролювали перебіг подій на полі, але за сімнадцять хвилин до кінця гри самі створили собі проблеми, коли збили у своєму штрафному гравця господарів. До м’яча підійшов найкращий бомбардир “Гірника” і за сумісництвом один з найкращих бомбардирів першості Арбузов і не схибив – 1:2. Для криворіжців з’явилася надія врятувати бодай очко, але попри всі зусилля відігратися вони так і не змогли.

Таким чином, “Полтава” вирішила не відставати від лідерів і синхронно з “Титаном”, “Кременем” та “Сталлю” здобула перемогу. А завдяки осічці донецького “Олімпіка” в Дніпродзержинську городяни вийшли на чисте третє місце. Тепер від лідера армянського “Титана” їх відділяє п’ять очок. А якщо врахувати, що “Полтава” провела ще й на одну гру менше від конкурентів, то в перспективі розрив може скоротитися до двох очок. Боротьба за перше місце триває.